Co to jest ClubHouse i jak się tam odnaleźć.
36.jpg

Najnowsza aplikacja społecznościowa, o której głośno słychać od kilku tygodni również w Polsce. Zabieram Cię w podróż do świata, gdzie każdy może stanąć na wirtualnej scenie i podzielić się swoją opinią w wybranym temacie.

Kilka ważnych informacji.

  1. Obecnie ClubHouse jest tylko na telefony z oprogramowaniem IOS
  2. Aby dołączyć, musisz otrzymać zaproszenie sms od klubowicza
  3. Pokoje są otwarte na „żywo” i nic nie jest nagrywane, ani archiwizowane

Jak wygląda aplikacja od środka?


Obecnie, jedynymi klikalnymi linkami na profilu jest Instagram oraz Twitter.

Aplikacja zaczyna pozyskiwać nowych członków i codziennie powstają nowe pokoje tematyczne. Na co warto zwrócić uwagę, to że w pierwszej kolejności zobaczymy pokoje, w których są osoby, które obserwujemy. Z czasem zobaczysz więcej interesujących Ciebie pokoi.

Muszę przyznać, że łatwo jest się wciągnąć w to miejsce. Warto zachować zdrowy rozsądek i traktować tę aplikację, jak słuchowisko lub miejsce, gdzie można spędzić wolny czas na rozmowy o interesujących nas tematach.

Dużo osób ostrzega przed FOMO i słusznie. Aplikacja została tak zaprojektowana, że uczestnicy mają wrażenie, że ominie ich jakaś ciekawa rozmowa i spędzają tam za dużo czasu.

Mam nadzieję, że pomogłam i zapraszam do obserwacji mnie w Clubhouse - znajdziesz mnie w pokojach związanych z rozwojem firmy, marketingiem i social mediami. Otwieram również własne pokoje tematyczne :)

Kliknij i zamów magazyn w niższej cenie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl