O nas

Wiemy, że nauka na własnych błędach jest bardzo skuteczna i są to lekcje na całe życie, ale ta nauka też jest bardzo kosztowna i czasochłonna. Po 13 latach prowadzenia Biznesów Edukacyjnych wiemy, jakie błędy można popełnić w tej branży. Powiemy Ci, jak ich uniknąć, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Pomożemy Ci wypromować swoją markę i zwiększyć ilość klientów.

Nasze marki:

Lider Branży Edukacyjnej 

Kompleksowa platforma z Kursami Online, Szkoleniami Stacjonarnymi oraz Konferencją dla Właścicieli Firm, którzy chcą promować swoje usługi/kursy/produkty w Social Mediach.

MAGAZYN Lider Branży Edukacyjnej

Kwartalnik biznesowo - marketingowy, którego misją jest wspieranie przedsiębiorców w stałym rozwoju osobistym oraz biznesowym. Każdy numer to około 20 merytorycznych artykułów pisanych przez ekspertów ze swoich dziedzin.

Kursy online jezykowo.org

Kiedy już wiesz, że więcej nie uda Ci się zarobić na stacjonarnej Szkole Językowej, masz dwa wyjścia, otwierać kolejną placówkę w innym mieście, lub zacząć skalować biznes- wybraliśmy wyjście numer dwa. Nagrywamy kursy i sprzedajemy je kursantom z Polski i Niemiec. Do kursu wydaliśmy książkę "Ogarnij Niemiecki" oraz planer językowy.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon

Leon, to nasz Konkurs Przedmiotowy, który rozwijamy od 2013 roku. Obecnie w naszym konkursie, bierze udział kilkanaście tysięcy uczniów Szkół Podstawowych z całej Polski.

Kivo - platforma do zarządzania szkołą

Jesteśmy udziałowcami w KIVO.PL – platformie do zarządzania biznesami edukacyjnymi. Zajmujemy się tam marketingiem i promowaniem platformy. Właśnie postała aplikacja mobilna do naszego programu.

Pierwszy w Polsce e-book branżowy dla Właścicieli Szkół Językowych

Jesteśmy pierwszymi w branży autorami e-booka, jak prowadzić Fanpage Firmy Edukacyjnej.

Konferencja dla Właścicieli Firm Edukacyjnych

Pierwsza edycja odbyła się 25 maja 2019 roku w Warszawie, gdzie ponad 110 uczestników uczyło się jak promować i rozwijać swój biznes. II edycja odbyła się w Krakowie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl